Portrét dívky v klobouku olej na plátně, fixováno na překližce, 47 x 38 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka mírně vyboulena, malba lakována, signováno LH, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti dí...
Na okraji borového lesa olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Mnichov kombinovaná technika na lepence, 42 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1898, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Ležící dívčí akt pastel na papíře, 70 x 100 cm, rámováno, zaskleno, rám a papír místy poškozen, signováno PD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
U splavu - Velký formát olej na plátně, 80 x 120 cm, rámováno, rám místy mírně poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Slavnosti kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 29 x 21 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a papír mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1974, ověřovací certifikát pravosti díla přilož...
Před výlohou olej na plátně, 67 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1968, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Pohled na hrad Frýdštejn kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 31 x 42 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přilož...