Ležící dívčí akt pastel na papíře, 70 x 100 cm, rámováno, zaskleno, rám a papír místy poškozen, signováno PD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč Aktuální cena:6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 22:25:00 Do ukončení aukce: