Na kraji krčského lesa olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 000 Kč Aktuální cena:8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:20:00 Do ukončení aukce: