Partie na Bítově v Podyjí u Znojma olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v pravé dolní části záplata, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 000 Kč Aktuální cena:4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:25:00 Do ukončení aukce: