Zasněžené chalupy olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč Aktuální cena:3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:25:00 Do ukončení aukce: