Na samotě u rybníka olej na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč Aktuální cena:10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 22:15:00 Do ukončení aukce: