Figura olej na desce, 100 x 70 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2014, v roce 2020 vystavováno na Pražském hradě, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč Aktuální cena:3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:00:00 Do ukončení aukce: