V Dubrovníku olej na plátně, fixováno na karton, 28 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1900, publikováno v časopise Sammler Journal, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč Aktuální cena:11 100 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 22:20:00 Do ukončení aukce: