Zátiší s ovocnou mísou a vázou olej na překližce, 28 x 42 cm, rámováno, nesignováno, datováno 1936 - 1938, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 2013 v Chebu, ověřovací certifikát pravosti díla ...
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 22:10:00 Do ukončení aukce: