Smutná Čechie olej na kartonu, fixováno na dřevě, 36 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1940 - 1945, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 201...
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:15:00 Do ukončení aukce: