Stolní lampa plechovka, žárovka, vinné nálepky, výška 22, 5 cm, poškozeno, datováno 1949 - 1950, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 2013 v Chebu, ověřovací certifikát pravost...
Vyvolávací cena: 1 800 Kč Aktuální cena:1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:45:00 Do ukončení aukce: