Mučený objekt (krejčovská panna, kov, olej, sádra), výška 100 cm, místy poškozeno, datováno 1968 - 1970, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 2013 v Chebu, ověřovací cert...
Vyvolávací cena: 3 500 Kč Aktuální cena:3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 22:15:00 Do ukončení aukce: