Podobizna mladého muže olej na plátně, 60 x 50 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LH, datováno 1946 - 1958, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 2013 v Chebu, ověřovací cer...
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:20:00 Do ukončení aukce: