Červené housle olej na překližce, 41, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka na okrajích poškozena, datováno 1965, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 2013 ...
Vyvolávací cena: 2 900 Kč Aktuální cena:2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:00:00 Do ukončení aukce: