Mořská pláž asambláž (olej, mušle, igelitová fólie, sololit), 74, 5 x 82, 5 x 14 cm, mírně poškozeno, datováno 1965 - 1970, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 2013 v Chebu, ...
Vyvolávací cena: 3 500 Kč Aktuální cena:3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:55:00 Do ukončení aukce: