Návrh ke grafickému listu k jubilejní výstavě J. Mánesa kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 28 x 22, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a kresba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. třetina 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:30:00 Do ukončení aukce: