Zátiší s ovocem olej na kartonu, 30 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy mírně zkrakelována, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:10:00 Do ukončení aukce: