Venkovský motiv olej na plátně, fixováno na karton, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:25:00 Do ukončení aukce: