Capri olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba místy poškozeny, malba zkrakelována, signováno PD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč Aktuální cena:8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 22:05:00 Do ukončení aukce: