Villon barevná litografie + běloba na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 45 x 29 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1973
Vyvolávací cena: 1 000 Kč Aktuální cena:1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 20:20:00 Do ukončení aukce: