Rodina kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 48 x 43 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1916
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 20:50:00 Do ukončení aukce: