Krajina s řekou olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč Aktuální cena:4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:40:00 Do ukončení aukce: