Podzim na Blatinách olej na plátně, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč Aktuální cena:52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 22:05:00 Do ukončení aukce: