Na stráni tempera na překližce, 40 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, roku 1947 vystavováno v Umělecké besedě
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:00:00 Do ukončení aukce: