Podzimní krajina olej na kartonu, 19, 5 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč Aktuální cena:5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:10:00 Do ukončení aukce: