Koňský povoz olej na lepence, 34 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, lepenka místy zvlněna, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč Aktuální cena:1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 20:45:00 Do ukončení aukce: