Žně olej na plátně, fixováno na karton, 36, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 900 Kč Aktuální cena:4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:25:00 Do ukončení aukce: