Cesta kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 48 x 63 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:05:00 Do ukončení aukce: