Krajina s mostem kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 45 x 60 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 20:30:00 Do ukončení aukce: