Dívčí akt před zrcadlem kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 42 x 30 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1944
Vyvolávací cena: 1 200 Kč Aktuální cena:1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 20:10:00 Do ukončení aukce: