Baletky olej na kartonu, 42 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:30:00 Do ukončení aukce: