V rozkvetlém sadu olej na lepence, 42 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:45:00 Do ukončení aukce: