Zátiší s vázou a knihami olej na lepence, 32 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč Aktuální cena:2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:30:00 Do ukončení aukce: