Rybník Nový Vdovec olej na kartonu, 24 x 33 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1964, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč Aktuální cena:3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:20:00 Do ukončení aukce: