Přímořská krajina olej na kartonu, 24, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč Aktuální cena:2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:00:00 Do ukončení aukce: