Na pláži olej na kartonu, 24, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:15:00 Do ukončení aukce: