9 300 000 Kč

Číslo položky: 17113
Poslední dražitel: 15694

Hadinec
olej na kartonu, 17 x 26 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1943, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  22:45:00
Číslo položky: 17110
Poslední dražitel: 15693

Most v Příběnicích
kombinovaná technika na lepence, 18 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17126
Poslední dražitel: 14211

Na podzim
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, plátno a malba poškozeny, obtisknutý vypínací rám v plátně, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  22:50:00
Číslo položky: 17123
Poslední dražitel: 15701

Astronomia
barevný lept, rozměry ve výřezu pasparty 85 x 54 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1989, 31/70
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17117
Poslední dražitel: 16350

Fiedler Jaroslav (1913 - 1992)

Dívka v červeném
olej na plátně, 49 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17081
Poslední dražitel: 15239

Na kraji krčského lesa
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 20 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  22:55:00
Číslo položky: 17119
Poslední dražitel: 15698

Hudební zátiší
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17128
Poslední dražitel: 16358

Portrét dívky v šátku
olej na plátně, 43 x 38 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zkrakelována, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17137
Poslední dražitel: 16364

Brunovský Albín (1935 - 1997)

Eskalácia citu
lept, rozměry ve výřezu pasparty 27 31 cm, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, datováno 1966, 31/50
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  23:00:00
Číslo položky: 17151
Poslední dražitel: 15721

Max František (1895 - 1969)

Krajina na podzim
olej na kartonu, 33 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Příhoz: 50 Kč