9 300 000 Kč

Číslo položky: 17073
Poslední dražitel: 15827

Krejsa Josef (1896 - 1941)

U ohýnku
olej na dřevě, 13 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  20:20:00
Číslo položky: 17026
Poslední dražitel: 15634

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Pramice v zátoce
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 40 x 55 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1941
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  20:15:00