Zlatá ulička v Praze tempera na kartonu, 50 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 20. léta 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:35:00 Do ukončení aukce:
Lodě v přístavu olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba silně poškozena, značně zkrakelována, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč
Na pastvě olej na plátně, fixováno na kartonu, 17, 5 x 27, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč Aktuální cena:2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Zámek Nelahozeves olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1922 (?), ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč Aktuální cena:8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:40:00 Do ukončení aukce:
Motiv z Chodska olej na kartonu, 27 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 800 Kč Aktuální cena:1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč
Výhled z louky na vesnici olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč Aktuální cena:3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Most v Příběnicích kombinovaná technika na lepence, 18 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč Aktuální cena:1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:45:00 Do ukončení aukce: