Cesta zimní krajinou olej na kartonu, 20 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:40:00 Do ukončení aukce:
Žena po koupeli olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč Aktuální cena:3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:45:00 Do ukončení aukce:
Kytice olej na kartonu, rozměry ve výřezu pasparty 65 x 48 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:50:00 Do ukončení aukce:
Vlastní podobizna nad krajinou olej na plátně, 70 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1952, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 2013 v Chebu, ověřovací certif...
Vyvolávací cena: 2 900 Kč Aktuální cena:2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Zátiší s ovocem kombinovaná technika na kartonu, rozměry ve výřezu pasparty 31 x 43, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla př...
Vyvolávací cena: 4 500 Kč Aktuální cena:5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:55:00 Do ukončení aukce: