9 300 000 Kč

Číslo položky: 17070
Poslední dražitel: 15665

Podzimní krajina s řekou
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  21:35:00
Číslo položky: 16999
Poslední dražitel: 15614

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Hommage a Picasso
roláž, rozměry ve výřezu pasparty 24 x 45 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1970
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  21:40:00
Číslo položky: 17036
Poslední dražitel: 16294

Cesta zimní krajinou
olej na kartonu, 20 x 28 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16974
Poslední dražitel: 15597

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Tání
olej na plátně, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1955, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16959
Poslední dražitel: 15586

Skála Karel V. (1908 - 2001)

Žena po koupeli
olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  21:45:00
Číslo položky: 17010
Poslední dražitel: 15623

Jarní výlet
suchá jehla, rozměry ve výřezu pasparty 20 x 26 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století, 2/60
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17067
Poslední dražitel: 17031

Tanec
olej na sololitu, 50 x 40 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 2013, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16969
Poslední dražitel: 15593

Pavlík Václav (1901 - 1966)

olej na kartonu, rozměry ve výřezu pasparty 65 x 48 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 12.6.2024  21:50:00
Číslo položky: 16992
Poslední dražitel: 15610

Balaš Zdeněk (1904-1997)

Krajina s mostem
olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17052

Hejna Václav (1914 - 1985)

Vlastní podobizna nad krajinou
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč