9 300 000 Kč

Číslo položky: 17118
Poslední dražitel: 15698

Hommage Giuseppe Arcimboldo
barevný lept, rozměry ve výřezu pasparty 85 x 54 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1989, 41/100
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  22:15:00
Číslo položky: 17085
Poslední dražitel: 15242

U splavu - Velký formát
olej na plátně, 100 x 75 cm, rámováno, rám místy mírně poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Aktuální cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  22:20:00
Číslo položky: 17064
Poslední dražitel: 16313

V Dubrovníku
olej na plátně, fixováno na karton, 28 x 74 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1900, publikováno v časopise Sammler Journal, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 17072
Poslední dražitel: 15666

Krejsa Josef (1896 - 1941)

Krajina s figurální stafáží
olej na dřevě, 25 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17087
Poslední dražitel: 15676

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Podvečerní krajina
olej na překližce, 54 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  22:25:00
Číslo položky: 17084
Poslední dražitel: 17043

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Nymfy a satyrové
olej na plátně, 100 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17083
Poslední dražitel: 15936

Špillar Karel (1871 - 1939)

Ležící dívčí akt
pastel na papíře, 70 x 100 cm, rámováno, zaskleno, rám a papír místy poškozen, signováno PD, datováno 1928, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 8 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17088
Poslední dražitel: 15677

Koledníci
barevná litografie, rozměry ve výřezu pasparty 29 x 18 cm, rámováno, zaskleno, rám a papír mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  22:30:00
Číslo položky: 17086
Poslední dražitel: 17140

Chalupy u řeky - Velký formát
olej na plátně, 90 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 30 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 17082
Poslední dražitel: 15240

Západ slunce nad rybníkem
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč