Smutná Čechie olej na kartonu, fixováno na dřevě, 36 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1940 - 1945, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 201...
Podvečerní krajina olej na plátně, 80 x 98 cm, rámováno, rám a malba místy poškozeny, malba místy zkrakelována, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Haltravská stoupa olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Fjord olej na plátně, 41 x 73 cm, rámováno, rám a malba místy poškozeny, malba zkrakelována, signováno LD, datováno 1897, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Červené housle olej na překližce, 41, 5 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka na okrajích poškozena, datováno 1965, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 2013 ...
Žně olej na plátně, fixováno na karton, 36, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Rybník Nový Vdovec olej na kartonu, 24 x 33 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1964, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zátiší s vázou a knihami olej na lepence, 32 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Žena po koupeli olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zátiší s ovocem kombinovaná technika na lepence, rozměry ve výřezu pasparty 31 x 43, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla př...