9 300 000 Kč

Číslo položky: 17039
Poslední dražitel: 16295

Březina Václav (1862 - 1906)

Srnka v zimním lese
olej na kartonu, 30 x 21 cm, rámováno, rám místy poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  22:00:00
Číslo položky: 16998
Poslední dražitel: 15877

olej na plátně, fixováno na karton, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. třetina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 17056
Poslední dražitel: 15655

Hejna Václav (1914 - 1985)

Kompozice
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  22:05:00
Číslo položky: 16996
Poslední dražitel: 14977

Podzim na Blatinách
olej na plátně, 24, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 52 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 17027
Poslední dražitel: 17098

Capri
olej na plátně, 90 x 90 cm, rámováno, rám a malba místy poškozeny, malba zkrakelována, signováno PD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 8 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17063
Poslední dražitel: 15830

Hejna Václav (1914 - 1985)

Zátiší s ovocnou mísou a vázou
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  22:10:00
Číslo položky: 17037
Poslední dražitel: 17010

olej na plátně, 64 x 52 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Aktuální cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 17178

Karoušek Ladislav (1926 - 1990)

Srpen
olej na plátně, 42 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1968, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17059
Poslední dražitel: 15656

Hejna Václav (1914 - 1985)

Mučený
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  22:15:00
Číslo položky: 17076
Poslední dražitel: 16485

Na samotě u rybníka
olej na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč