Horská krajina olej na dřevě, 13 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Na venkově olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Noc v přístavu tempera na papíře, 46 x 63 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vlastní podobizna nad krajinou olej na plátně, 70 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1952, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 2013 v Chebu, ověřovací certif...
Výhled do kraje akvarel na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 26 x 36 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Zámek Nelahozeves olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1922 (?), ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Výhled z louky na vesnici olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen