tlacitko menu
Probíhá příjem předmětů do následující aukce.

NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA

 

VYDRAŽENO ZA:
9 300 000 Kč


NEJVZÁCNĚJŠÍ ČESKOSLOVENSKÁ ZNÁMKA

Uvažujete-li o prodeji různých starožitných předmětů v aukci, případně jen chcete nezávazné orientační ocenění, doporučujeme zde, jak správně postupovat:


1. Pořídit zaostřené fotografie předmětů. U obrazů požadujeme fotografie přední a zadní strany včetně detailu podpisu, celkem tedy 3 fotografie jednoho obrazu. Doporučujeme vyfotit všechny předměty. Docílíte tak případné nižší provize z prodeje předmětu. Čím více předmětů nám nabídnete do aukce, tím bude naše provize nižší, běžně 10 - 15 %.


2. Odeslat fotografie na náš email: gn25@galerie-narodni.cz

V případě, že posíláte více jak 5 fotografií, doporučujeme nabídku poslat přes náš odesílací formulář zde: https://www.galerie-narodni.cz/cs/formular/


3. Pokud naši experti nabízené předměty ohodnotí, jako vhodné pro naši aukci, bude vám od nás zaslána zpráva, kde vás budeme orientačně informovat především o cenové hodnotě vašeho předmětu. V případě vašeho zájmu vám bude nabídnuta schůzka u nás v galerii, či u vás doma, nebo v místě pozůstalosti, za účelem převzetí předmětů do následující aukce. Přijedeme za vámi kamkoliv v ČR.


4. Váš finanční nárok za vydražené položky posíláme do 14 dnů od konce aukce rovnou na váš bankovní účet.


Nemůžete-li nám zaslat fotografie předmětů, můžete se s nimi dostavit do naší galerie osobně.

Zajišťujeme restaurování předmětů a znalecké posudky na náklady naší aukční síně.

Velmi důležité je vědět, že největší hodnotu mají ze všech starožitných předmětů především obrazy. Je nutné věnovat jim pozornost, jejich hodnota může být i několik miliónů korun. Velmi vysoké ceny dosahují obrazy žáků tzv. Mařákovy školy, obrazy s abstraktními kompozicemi, obrazy s kubistickými náměty z let 1910 - 1950 a od různých českých i zahraničních malířů, ale také anonymní díla různých motivů a autorů.

Prostřednictvím aukce starožitností můžete v naší galerii také velmi výhodně prodat nejen obrazy, ale také sbírku zlatých a stříbrných mincí, papírových bankovek, poštovních známek, starých pohlednic, zlatých šperků, briliantů, porcelánových plastik, hodinek, hodin, čínského umění, bytových starožitných doplňků, starožitného nábytku, starožitného skla, stolního stříbra apod. Do aukce přijímáme i celé pozůstalosti a soukromé sbírky.


Poskytujeme kompletní a bezplatný servis při likvidaci a vyklízení pozůstalosti z bytů, RD a uměleckých ateliérů.

Odborně poradíme prostřednictvím spolupracující advokátní kanceláře při řešení dědického řízení a navrhneme přijatelný způsob, jak se mimosoudně vypořádat s ostatními dědici při řešení vypořádání movitého majetku, především cenných obrazů a starožitných předmětů a uměleckých sbírek.

Znalecké odborné posouzení hodnoty, vyvolávací ceny, restaurování, odborné expertízy pravosti u obrazů, chemicko-technologické rozbory maleb u vybraných předmětů provádíme bezplatně v prostorách galerie. Naši experti jsou připraveni Vás po telefonické či osobní dohodě navštívit kdekoli v ČR i EU za účelem posouzení, ocenění a převzetí předmětů do aukce a komisního prodeje.


Těšíme se na Vaši návštěvu u nás v galerii a věříme, že splníme Vaše očekávání jednat se zkušenými odborníky a znalci v oboru výtvarné umění a starožitnosti. Doložíme Vám písemně aktuální dosažené prodejní ceny nejen v našich aukcích, ale i jinde v ČR a EU k porovnání cen s hodnotou předmětů, které vlastníte.


Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel.: 737 571 660.

V Praze dne 18. 1. 2021

 

 

 

 

 

 

Galerie Národní 25 - naše pobočky
PROVIZE Z PRODEJE OD 5%
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
TOPlist
Registrovaných dražitelů: pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo


Provize z aukčního a komisního prodeje

od 5 %

Okamžitá platba


v hotovosti za Vaše starožitné předměty a výtvarné umění
Využijte přítomnosti našich znalců
k bezplatnému ohodnocení, koupi
v hotovosti, či příjmu uměleckých
starožitných předmětů a obrazů
do NÁSLEDUJÍCÍ AUKCE.