9 300 000 Kč

Číslo položky: 16985
Poslední dražitel: 15776

olej na kartonu, 19, 5 x 28, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  21:10:00
Číslo položky: 16965
Poslední dražitel: 15591

Turek Václav (1924 - 1988)

olej na sololitu, 50 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1976, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17007
Poslední dražitel: 16273

Hřib
olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  21:15:00
Číslo položky: 16948
Poslední dražitel: 16232

Molnár Karel (1903 - 1981)

Na pláži
olej na kartonu, 24, 5 x 30, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17053
Poslední dražitel: 15652

Hejna Václav (1914 - 1985)

Mořský záliv
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17040
Poslední dražitel: 15644

Březina Václav (1862 - 1906)

Skalní potok v podzimním lese
olej na kartonu, 30 x 20 cm, rámováno, rám místy poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  21:20:00
Číslo položky: 16972
Poslední dražitel: 15596

Molnár Karel (1903 - 1981)

Oboustranný obraz
olej na plátně, 47 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát ověření pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16989
Poslední dražitel: 15607

Saudek Jan (* 1935)

The Kitch
fotografie, rozměry ve výřezu pasparty 24 x 19 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, na zadní straně věnování od autora, 80. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16966
Poslední dražitel: 16245

Škrabánek František (1901 - 1971)

Polní cesta
olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  21:25:00
Číslo položky: 17043
Poslední dražitel: 16461

olej na plátně, 30 x 23 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč