9 300 000 Kč

Číslo položky: 17031
Poslední dražitel: 15637

Návrh ke grafickému listu k jubilejní výstavě J. Mánesa
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 28 x 22, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a kresba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  21:30:00
Číslo položky: 17051
Poslední dražitel: 15651

Hejna Václav (1914 - 1985)

Modrý suvenýr
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  21:35:00
Číslo položky: 16968
Poslední dražitel: 15593

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Před bouří
olej na překližce, 50 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17014
Poslední dražitel: 15625

Pavlík Václav (1901 - 1966)

Zátiší s kyticí a jablky
olej na plátně, 96 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16981
Poslední dražitel: 17093

Bárta Josef (1864 - 1919)

Výhled do polí
olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. třetina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  21:40:00
Číslo položky: 17002
Poslední dražitel: 15905

olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17041
Poslední dražitel: 15644

Hála Jan (1890 - 1959)

kombinovaná technika na papíře, 33 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1924
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17120
Poslední dražitel: 15700

Apotheosa Rudolfa II.
barevný lept, rozměry ve výřezu pasparty 85 x 54 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1989, 73/150
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  21:45:00
Číslo položky: 17060

Hejna Václav (1914 - 1985)

Stolní lampa
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16954
Poslední dražitel: 16399

Molnár Karel (1903 - 1981)

V rozkvetlém sadu
olej na lepence, 42 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč