Návrh ke grafickému listu k jubilejní výstavě J. Mánesa kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 28 x 22, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a kresba mírně poškozeny, signováno tužkou PD, datováno 1920
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:30:00 Do ukončení aukce:
Modrý suvenýr asambláž (dřevo, olej, papír), 48 x 48 x 7, 5 cm, místy mírně poškozeno, datováno 1965-1967, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 2013 v Chebu, ověřovací certifiká...
Vyvolávací cena: 2 000 Kč Aktuální cena:2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:35:00 Do ukončení aukce:
Před bouří olej na překližce, 50 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč Aktuální cena:2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Zátiší s kyticí a jablky olej na plátně, 96 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Výhled do polí olej na kartonu, 51 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. třetina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč Aktuální cena:15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:40:00 Do ukončení aukce:
Krajina s řekou olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč Aktuální cena:5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Stolní lampa plechovka, žárovka, vinné nálepky, výška 22, 5 cm, poškozeno, datováno 1949 - 1950, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 2013 v Chebu, ověřovací certifikát pravost...
Vyvolávací cena: 1 800 Kč Aktuální cena:1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:45:00 Do ukončení aukce:
V rozkvetlém sadu olej na lepence, 42 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč