9 300 000 Kč

Číslo položky: 17109
Poslední dražitel: 15691

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

Štramberk
místy kolorovaný barevný dřevoryt, rozměry ve výřezu pasparty 53 x 43 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám poškozen, papír a pasparta mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1923
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  20:55:00
Číslo položky: 16951
Poslední dražitel: 15752

Líbal František (1896 - 1974)

olej na kartonu, 24 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17021
Poslední dražitel: 16283

Bach P.

Portrét arabského muže
olej na plátně, 35 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1892
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16993
Poslední dražitel: 16263

Balaš Zdeněk (1904-1997)

Na stráni
tempera na překližce, 40 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, roku 1947 vystavováno v Umělecké besedě
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  21:00:00
Číslo položky: 17065
Poslední dražitel: 17030

Figura
olej na desce, 100 x 70 cm, rámováno, signováno PD, datováno 2014, v roce 2020 vystavováno na Pražském hradě, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16975
Poslední dražitel: 15598

Z rána na pasece
olej na kartonu, 36 x 52 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17069
Poslední dražitel: 16479

Bělocvětov Andrej (1923 - 1997)

olej na překližce, 36 x 32, 5 cm, rámováno, signováno PH, datováno 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  21:05:00
Číslo položky: 17000
Poslední dražitel: 16269

Kolář Jiří (1914 - 2002)

koláž, rozměry ve výřezu pasparty 26 x 19 cm, nerámováno, fixováno na karton, signováno LD, datováno 1994
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16961
Poslední dražitel: 16241

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Cesta
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 48 x 63 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17035
Poslední dražitel: 15207

Bezovec
olej na kartonu, 21 x 26, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  21:10:00