Zátiší s ovocem olej na kartonu, 30 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, malba místy mírně zkrakelována, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Motiv z Chodska olej na kartonu, 27 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Chrám sv. Mikuláše olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina na Benešovsku olej na plátně, fixováno na karton, 15 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Partie na Bítově v Podyjí u Znojma olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v pravé dolní části záplata, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Portrét dívky v šátku olej na plátně, 43 x 38 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zkrakelována, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Na kraji krčského lesa olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Most v Příběnicích kombinovaná technika na lepence, 18 x 25 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen