9 300 000 Kč

Číslo položky: 16957
Poslední dražitel: 16954

Stein Václav (1917 - 1944)

Dívka po koupeli
olej na plátně, 50 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  20:35:00
Číslo položky: 16979
Poslední dražitel: 17064

U řeky
olej na kartonu, 35 x 45 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton v horní části mírně vyboulen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  20:40:00
Číslo položky: 17135

Nečitelně signováno (R. Kremlička ?)

Listonoš
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 36 x 23 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně LD, datováno 1911
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17033
Poslední dražitel: 14145

olej na kartonu, 25 x 33 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16950
Poslední dražitel: 16234

Rolín Viktor (1887 - 1942)

Podvečerní krajina
olej na překližce, 23 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  20:45:00
Číslo položky: 17131
Poslední dražitel: 15707

Líbal František (1896 - 1974)

Krajina pod mrakem
olej na kartonu, 18, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1940, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17030
Poslední dražitel: 16290

Skála Vít (1883 - 1967)

Růžový keř
olej na kartonu, 30 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17003
Poslední dražitel: 16270

Dědina Jan (1870 - 1955)

Rodina
kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 48 x 43 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1916
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 13.6.2024  20:50:00
Číslo položky: 16971
Poslední dražitel: 15595

Grus Jaroslav (1891 - 1983)

Zima
kombinovaná technika na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1966
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 17127
Poslední dražitel: 16357

Čumpelík Jan (1895 - 1965)

Dívka v šátku
olej na překližce, 50 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Příhoz: 100 Kč