U ohýnku olej na dřevě, 13 x 17 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč Aktuální cena:1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 20:20:00 Do ukončení aukce:
Villon barevná litografie + běloba na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 45 x 29 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno PD, datováno 1973
Vyvolávací cena: 1 000 Kč Aktuální cena:1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Krajina s mostem kombinovaná technika na papíře, rozměry ve výřezu pasparty 45 x 60 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 20:30:00 Do ukončení aukce:
Zvířátka a petrovští z dílny Jiřího Trnky, filmová fáze - akryl na ultrafánu, rozměry ve výřezu pasparty 10 x 13 cm, zaskleno, mírně poškozeno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 20:45:00 Do ukončení aukce: