Chalupy u řeky - Velký formát olej na plátně, 90 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč Aktuální cena:11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 22:30:00 Do ukončení aukce: